derin aktivně přidává do své sbírky závislostí ◕ H ◕

28. března 2014 v 18:26 | derin |  My diary


Jak se všichni máte? Co je novýho?

Já se mám v poslední době celkem dobře, i když moje známky really suck. Doufám, že mě ze střední v září nevyhoděj :D
Zrovna včera mi přišli registrační čísla, teď už jen čekat do dubna... Snad to nějak přežiju image

Vypěstovala jsem si hned dvě nové závislosti.
p r v n í > T E E N W O L FTeen Wolf Logo by lukehemmings
(Co říct... TW jsem si zamilovala hned od první episody, kterou jsem viděla. Jak všichni víte, jsem velkej fanoušek fantasy, a tohle je rozhodně úžasnej fantasy seriál. Tak strašně se to liší od Twillight, není to taková blbost, má to smysl, a to ke všemu ještě úžasnej. Prostě... Je to všechno suprově promyšlený. Seriál má tři dokončené série, čtvrtá se chystá na červen. (jsem mrtvá.) (nepřežiju to.) (AŽ V ČERVNU OMFG!) Nechci to moc nějak rozvádět, protože chystám recenzi na FW, kde se rozhodně dozvíte víc. Doufám, že se těšíte)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

d r u h á > D Y L A N O' B R I E N (S T I L E S S T I L I N S K I)
Tumblr Wake up | via Tumblr
Dellbbyy;;
Untitled | via Tumblr
Dylan
❤️❤️❤️❤️❤️
(sorry... fangirl moment...)
(moje druhá závislost vlastně pramení z té první. na moji lásku jsem přišla před pár měsícema, kdy jsem ho viděla nějak v televizi (nějakej film tuším...) a hned jsem se ho něj zamilovala, ale potom na něj nějak nezbyl čas kvůli škole a já na něho úplně zapomněla (I'M VERY VERY ASHAMED SORRY LOVE) a bylo pro mě obrovský překvapení, když jsem ho uviděla na začátku prvního dílu první série Teen Wolf. Dylan O'Brien, jako Stiles Stilinski hraje jednu z nejdůležitějších postav v seriálu. (troufla bych si říct hned druhou, možná třetí) v prvních dvou sériích nemá moc prostoru (tím nechci říct, že tam skoro není, na scéně se objevuje skoro pořád) ale třetí série, bych si troufla říct, je celá o něm, což mě strašně potěšilo a ještě víc jsem si TW zamilovala. jeho postava je ztvárněná úplně neuvěřitelně, četla jsem už pár článků, kde ostatní herci básní o tom, jak neuvěřitelně umí hrát. doporučuji se podívat a přesvědšit se, protože to stojí opravdu za to. více o něm bych chtěla říct opět v recenzi. image)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

NEÚŽASNĚJŠÍ ZÁVISLOST JE NA...

čokoládě! 23.1% (3)
anime! 46.2% (6)
jakékoliv anime postavě(ách)! 7.7% (1)
kofeinu! 7.7% (1)
YAOI! 15.4% (2)
yuri! 0% (0)

Komentáře

1 APaumeZera APaumeZera | E-mail | Web | 28. července 2018 v 5:30 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  moelle  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-en-ligne-france/

2 Aasterlile Aasterlile | E-mail | Web | 23. září 2018 v 17:36 | Reagovat

Compression  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-5mg-en-ligne-en-france/

3 Aasterlile Aasterlile | E-mail | Web | 8. října 2018 v 4:38 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-fabrique-en-france/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama