FUK YEEEEEHA!

21. února 2014 v 21:22 | ♡ |  My diary
Public Enemy No. 1

Zdravím všechny, co sem ještě chodí, nebo i ty, co sem zavítali jen náhodou. ☺
...Ano, nezapomněla jsem na vás, žiju...
Nechci se nějak moc omlouvat za ty čtyři měsíce, co jsem tady nebyla, protože z části jsem ani nechtěla. Čas nebyl, nápady taky ne (jako kdyby tadyten blog sloužil na něco jinho, než na moje občasný vykecávání...) a nálada už vůbec.
V listopadu to bylo celkem fajn, klid, akorát škola prudila, jako vždycky.
V prosinci se mi vrátila obrna, takže jsem si hezky zase naklusala do nemocnice, odkuď jsem odcházela čtyři dny před Vánocema... Po Vánocích jsem měla co dělat ve škole, však víte, vysvědšení se blížilo a každej učitel měl pocit, že mám málo známek...
Vysvědšení jsem nějak přežila, teď jsme odevzdávali přihlášky a já teď jen budu pořád nervozní, jak to se mnou dopadne. Určitě pak dám vědět.

Moc mě potěšilo těch 20 lidí, co mi psalo na email, jestli jsem ještě živá, zda blog ještě pojede a nebo jsem s tím neohlášeně sekla.
Bylo to hrozně překvapující, protože jsem si myslela, že si tady občas kecám jenom pro sebe, ale ono ne, on to někdo čte!

...Nechci slibovat takový blbosti jako že tady bude něco přibývat každý týden, to určitě ne. Budu se snažit přidávat něco, co se mi bude líbit, jak bude prostě čas. ☺

Chtěla bych přidat recenze na mangy, anime, knížky a filmy, tak uvidíme... ☺

9GAG(omlouvám se za ty bitch^^^)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Nana-chan ~Nana-chan | Web | 3. března 2014 v 17:20 | Reagovat

Ahoj, písala si mi na blog ohľadom layu. Vieš, musíš vedieť, že ja som s grafikou skončila, ale určite ti spravím pre teba, budeš výnimkou. Síce som videla, že ti už spravila camelia... musíš vedieť, že to u mňa takto nechodí, že si objednaš dizajn a zrazu ho tu za pouhých sekúnd nevidím. Musíš si ho ponechať, samozrejme, ja mám rada jednoduchosť, budem sa ti snažiť spraviť pekný, nech je tu čo najdlhšie :) Dúfam, že sa ozveš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama