is C A R P E D I E M for stupid people }

4. listopadu 2013 v 21:22 | derin |  My diary
marcusbutlertv: they see me rollin
ahoj lidi). tak jsem zase tady... já vim:D jste strááášně rádi. ....já vlastně taky. je to už zase skoro měsíc, co jsem tady nebyla a docela jste mi chyběli! ^^ (mluví vlastně sama k sobě, protože jí sem stejně nikdo nechodí...)
nic novýho se za ten měsíc nezměnilo... snad možná jen moje známky, který jsou stále otřesný a pořád se zhoršujou. a nálada mých rodičů s nima:D...
taky mám novej mobil:3 nakonec jsem se vykašlala na iphone (kterej stejně snad budu někdy mít :D) a našla jsem si huawei ascend y300, což je vlastně taková parodie na iphone kvůli [emoušnjůáj] (nekomentujte, prosím....). docela jsem se bála, že mi bude trvat, než si zvyknu, že nemám na telefonů žádný menu, ale hned první den co jsem do dostala do ruky to bylo super. je to vlastně i dost praktický. dřív jsem měla milion miniatur na základní ploše aby se mi tam věšly všechny widgety a nemusela jsem lízt pořád do menu jak vocas. teď to mám všechno ve dvouch foldrech a čus. takže rozhodně doporučuju (Y).(taky se vám už z tý holky dělá špatně? :D ne? mě jo... ehm...)
viděla jsem taky úplně bezvadnej film. a když iřkám bezvadnej, myslim fakt jako bezvadnej. už od mala jsem byla ujetá na takový ty složitější filmy, ne jako ty romantiky na co čučí moje matka. na to se podíváš, hm, ženská, chlap, ty budou spolu a čus.
jsou vlastně jen dva filmy, který mě opravdu zaujaly a líbily se mi. jeden z nich je Dokonalý trik, který jsem viděla někdy před prázdninama totohle roku a opravdu mě oslovil. když s ním brácha přišel, řekla jsem si, že to bude určitě nejaká blbost, ale nakonec jsem byla jediná z rodiny která u toho nevytuhla a koukala se se zaujetím až do konce.
myslím, že se k němu budu vždycky s radostí
vracet, patří k mým pár opravdu oblíbených.
no... a včera večer jsem se nudila, tak jsem opřemluvila bratra na nějakej film... chvíli jsme přemýšleli, až mi nakonec bratr nabídl film Now you see me, prej "viděl jsem ho sice včera, ale klidně se na něj podívám znova". už samo to mě zaujalo, bratr totiž neni zrovna fanda toho, aby se na samej film koukal několikrát.
tak jsem nakonec svolila a za to se vždycky budu milovat. Now you see me (Podfukáři; překlad tohohle opravdu nepochopím, ale co nadělám... vlastně se to k tomu filmu vůec nehodí, shit!) je snad ten nejúžasnější film, co jsem kdy viděla. Fakt. Pro mě lepší než nějakej Avatar, i když v avatar v 3D je taky něco...
po celou dobu filmu jsem přemýšlela, kdo bude pátý jezdec a obsolutně mě nenapadla rozvna ta osoba, která to všechno nakonec řídila.
úžasná podívaná. a jak říkám, kdykoliv se na to podívám s nadšením znovu. opravdu bájo. :3

v dalším článku ještě dnes nebo zítra bych vám chtěla uploadnout písničky, co u mě jsou teď na prvním místě a byla bych ráda, kdyby jste si poslechli se mnou. a třeba se vám nějaký zalíběj, jsou to přece jenom písničky, co všichni dobře známe).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama