Květen 2013

Electro & House Dance Mix

18. května 2013 v 10:54 | Derin S. D. |  Youtube - music

Nó, co říct... Mám ještě tak půl hodinky čas, než pojedeme na tu oslavu, takže jsem vám sem chtěla hodit tohle "video". Poslední dobou ho poslouchám pořád a strašně se mi ty písničky v něm líbí.

A včera jsem slyšela ještě jednu úžasnou písničky od Nightcore, tak se jí posnažím najít a hned sem půjde taky. *O*

Derin, démon ohně (2)

17. května 2013 v 18:09 | Derin S. D.

Ještě chvíli ji trvalo, než se připravila a mohla vyrazit na sraz.

Neměla tušení, koho bude mít za senseie, ani nevěděla, kdo budou její "kolegové".
Docela jí to rozčilovalo. Ráda by věděla, na co se mám přichystat. I když by jí to asi k ničemu nebyl, když v Konoze stejně nikoho nezná.
Nemohla se pohybovat tak volně jako všechny děti tady. Vlastně… Před rokem ani nedoufala, že se od něj dostane pryč. Ale od té doby, co jí vzal kakashi pryč, věří, že se může stát cokoliv a kdykoliv.

Povzdechla si. Připadám si, jak když jdu do nějaký blbý jámy lvový… řekla si v duchu.
Ale prosím tě, Dý, bude to v pohodě. Co jsme si řekli? Jaká budeš? Ozvalo se jí pobaveně v hlavě.
Budu chladná, protivná, tichá a strašně nedostupná mrcha. Řekla a zasmála se.

Několik lidí se za ní překvapivě otočilo, protože právě procházela jednou z mnoha rušných uliček Konohy. Derin se jen zčervenala a přidala do kroku.
Musím vypadat jako idiot, když se najednou začnu smát. Ušklíbla se v duchu.

Asi ještě patnáct minut bloudila po Konoze, než konečně našla tréninkové hřiště, kde by měl být údajně sraz jejího týmu.

Zhluboka se nadechla a vydechla.
To půjde.
Je přece statečná holka.
A i kdyby to nešlo, má přece ještě Natta.
Přesně tak, zlatíčko, ozval se Natt.

Pravá, pomyslela si Derin a vyšla. Hned, jak udělala pár kroků uviděla svůj tým. Tým 7.

Zalezla za keř, aby nebyla vidět a zkrz něj přejela po osazenstvu, které na ní netrpělivě čeká.

Podívala se a jako první uviděla holku. Měla ošklivě růžové vlasy a červené čaty bez rukávů, na zádech měla bíle kolečko - asi znak klanu, pomyslela si Derin a pohledem jela dál.

Vlevo od ní stál blonďatý kluk s čárkami na tvářích, které byly vidět i přes takovou dálku a který na sobě měl oranžovou kombinézu a usmíval se. Bylo vidět, že to bude smíšek. Ruce překřížené za hlavou a něco hořečně té růžové holce vysvětloval.

A nakonec uviděla dalšího kluka. Když se na něj podívala, zastavil se jí dech a nemohla se nadechnout. Do hlavy jako by jí začal někdo bušit kladivem a ona začala vidět rozmazaně. Rychle zavřela oči a snažila se zhluboka dýchat. Po pár sekundách se jí to podařilo a ona si mohla uvolněně kecnout na zadek.
Ještě popadala dech a celá vyděšená na sebe začala v hlavě řvát: "to není možný! Panebože, jen tohle ne!"

Co to bylo, Dý? Strachoval se Natt. Přece jenom on to cítil stejně tak, jako ona.
To je to prokletí, Natte. Bože, vždyť ho ani neznám, zanaříkala v duchu Derin a zaleskly se jí oči.
Dý! To bude v pořádku, slibuju. Určitě se to nějak vyřeší, konejšil jí Natt, teď se hlavně uklidni, otři si oči a vzchop se. Jsi přece moje malá bojovnice, dobře, zlatíčko?
Jasně, řekla ještě trochu mimo a otřela si oči. Nejsem přece nějaká malá holka! Usmála se a postavila se.

Vyšla ze křoví, udělala dva kroky a zastavila se. Pohled se jí stočil na postavu vyšší než všichni ostatní a taky starší. Byl to sensei týmu 7. A k jejímu ohromnému překvapení to byl…
"Kakashi!" vykřikla zmateně Derin a rozběhla se k němu. Všechny páry očí se na ní otočily. Troje byly překvápené a jeden byl takový… Rozesmátý. Bylo vidět, že má Kakashi radost, když tu Derin vidí.

"Co to má táhle jako znamenat, sakra?!" zeptala se rozčíleně Derin. "To mi chceš říct, že ty mi budeš velit, dědo?!"
"Dý, ahoj. Už jsme na tebe čekali," usmál se Kakashi. "Ano, přesně to se ti chystám říct. Jsem sensei týmu 7 a od této chvíle i tvůj sensei," odpověděl. "Chtěl bych ti představit tady tyhle tři," řekl a ukázal na tři puberťáky, kteří pořád ještě nechápali, co se tady, sakra, děje. Kakashi se pousmál. Všichni vypadali strašně směšně.

"Tohle je Sakura Haruno," kývl hlavou na tu růžovou hlavu, "tohle je Naruto Uzumaki," zase kývl hlavou, ale tentokrát to bylo na blonďáka s krásnýma modrýma očima.
"A nakonec. Tohle je Uchiha Sasuke," ukázal na krásného kluka s černýma vlasama a stejně tak krásnýma černýma očima, ve kterých bylo vidět překvapení.

"Takže děcka, chtěl bych vám představit vaši novou parťačku. Nechodila do akademie a teprve pár měsíců žije v Konoze, takže bych byl rád, kdyby jste na ni byli hodní. Takže takhle kráska je Derin Dranell," poukázal na Derin a usmál se. Ona zrudla. Dělá si z ní akorát srandu!
"Rád tě poznávám, Derin, já jsem Naruto," ozval se jako první blonďák a zazubil se. Derin jen pokývala hlavou, na znamení, že rozumí.

Za ním se zdráhavě ozvala Sakura Haruno, která byla viditelně zaskočená a možná i trochu naštvaná, že nebude jako jediná dívka v týmu. "Ahoj, já jsem Sakura, doufám, že se ti u nás bude líbit," řekla a pousmála se.
Derin nakonec stočila pohled na posledního člena týmu, který ji ještě nepřivítal. Byl to Sasuke Uchiha, právě ten kluk, kvůli kterému Derin přestala dýchat.
"Uchiha Sasuke," řekl jenom a otočil se na Kakashiho. "Proč je s náma v týmu? Nepotřebuju zrovna další přítěž, která mě bude zdržovat při tréninku."

"Ale no tak, Sasuke, chovej se přece trochu. Jsi Uchiha, no ne?" zamračil se Kakashi. "A proč je s náma v týmu? Protože tak Tsunade-sama rozhodla a protože jsem to já tak chtěl," řekl prostě.
"Cože?" vyjekla Derin a otočila se na Kakashiho, překvapené pohledy těch tří nějak nezaregistrovala, "jak jako že ty jsi to chtěl?"
"Ty jsi to tak chtěl a mně jsi nic neřekl!" vyjekla znova naštvaně.
Kakashi se na ní pouze podíval a nic k tomu neřekl, což Derin naštvalo ještě víc - pokud to tedy ještě šlo.
"KAKASHI!" zakřičela celá červená od vzteku.

"Sensei? Proč Vám může říkat jménem a my nesmíme?" vměstnal se do jejich "rozhovoru" Sasuke.
Derin se na něj otočila a naštvaně odsekla: "ty se do toho nepleť, Černej mraku!"
Sasuke povytáhl obočí, Sakura zalapala po dechu a nahodila výraz "jak si dovoluješ takhle nazvat Sasuke-kuna" a Naruto se pouze zasmál.

"Derin, prosím. Právě proto jsem ti to nechtěl říct. Protože by si takhle vyváděla. Prostě to bylo překvapení," řekl Kakashi a vypadalo to, že se k tomu už nebude dál vracet.
----------------
takže druhý díl. konečný čas jsou asi dvě hodiny, protože jsem to dělala předevčírem asi hodinu, včera taky tak nějak a dneska jsem to dodělala.
zítra ani v neděli psát bohužel nebudu, nejsem doma. teta má 55. narozeniny, takže u ní budeme i přespávat a bude velká oslava. moc se těším ^.^
mějte se hezky a doufám, že se vám kapča líbila.

Derin, démon ohně (1)

15. května 2013 v 14:37 | Derin S. D.

"Derin, jestli okamžitě nevstaneš, přísahám, že tě z té postele vykopu!" nadával Kakashi celý otrávený z toho, že musí - jako každé ráno - zvyšovat hlas jenom kvůli tomu, aby tu línou holku dostal vůbec z postele.
"Jó, vždyť už jdu…" mumlala Derin potichu do přikrývky.
"Já jsem to slyšel, mladá dámo!" opět zvýšil Kakashi svůj hlas. Měl trpělivost, to ano, ale ne až tak velkou. Vždyť jí to říkal už aspoň tisíckrát!

"Klid dědo, klid," otevřela Derin konečně oči a s rozespalým pohledem se podívala na Kakashiho, který stál přesně za její postelí, "proč mě vůbec budíš takhle ráno? Víš vůbec, jak je to pro dítě nezdravý?" zeptá se.

"No tak promiň," řekl uraženě Kakashi, "já se tě tady snažím už půl hodiny vzbudit, abych ti připomněl, že máš dneska první sraz se svým týmem a ty mi ani nepoděkuješ!" rozčiloval se Kakashi, ale vypadalo to, že to s probouzením Derin vzdal, protože se otočil a šel dolů do kuchyně.

"A neříkej mi dědo!" ozvalo se tlumeně ze zdola.

Derin se pouze usmála, odhodila peřinu, promnula si oči a zamlaskala. "To bude dlouhej den," řekla, vstala a kráčela do koupelny, kde ze sebe udělala dívku, jak se patří.
Nepotřebuje přece, aby se jí každý lekl jen, co vyjde z baráku.

"Dý? Já už budu muset jít, mám sraz s týmem, dobře? K snídani si něco udělej," řekl spěšně Kakashi jen co Derin vlezla do kuchyně. Ta jen vykulila oči a už na zavřené dveře, kde před sekundou zmizel Kakashi, zařvala: "Jako kdybych to uměla!"
Po chvíli, kdy se nic nedělo, si jen povzdechla.
Nesnáší, když ji tady Kakashi nechá samotnou.
A ještě víc nesnáší, když si z ní dělá srandu.
Ví přece, že Derin prostě vařit neuměla, neumí a taky nikdy umět nebude! Holt ji doma vařit bude manžel - pokuď si nějakého sežene. Za pár let, samozřejmě.
"Tak jo. Prostě se převlíknu, psychicky se připravím a půjdu. Nebude to nic zlého, viď, že ne, Natte?" zeptala se Derin.
Neboj, zlato, bude to fajn. I kdyby jsi se s nima nespřátelila, pořád máš mě, na to nezapomínej, dobře? Ozvalo se jí v hlavě.
Derin se jen usmála. Dobře, počítám s tebou.
---------------------------------
je to spíš takovej menší úvod to povídky, kterou budu psát. doufám, že se zalíbila. aspoň truchu.
doufám, že se dočkám komentů, nebo aspoň hvězdiček.
děkuju.*schovává se*

11. května 2013 v 23:45 | Derin |  My diary
Jeee, ahoj. Hahahahahahahha.

..
.
..
.
.
.

Abych řekla pravdu, stydím se sem vůbec chodit. Nebyla jsem tu snad dva roky... Dobře, měsíc, ale kdo to řeší? Je to strašně dlouhó!
Ale abych se přiznala, je to snad poprvý, kdy mám tolik novinek, že ani nevím kde začít... ^.^

♥ Začala jsem hrát TERU. Je to celkem zajímavá hra, taková pěkná oddechovka.

♥ Konečně jsem se koukla na všechny díly Harryho Pottera, i když mi pořád zbívá poslední díl, tak NESPOILERUJTEEE! Jsem zamilovaná. Do Harryho. A do Džínů ♥ Ti dva prostě musí bát spolu!!!! (Džíny = [:džiny], ta sestra Rona :'D) a taky miluju Draca. Já nevím proč, ale prostě mi přirostl k srdci... Takovej ťuťánek, kterej by si zasloužil do držky *O*

♥ Začala jsem dělat RPC. A je to teda hrůza :'D Vůbec mi to nejde a k tomu všemu, když uložím rozdělanou práci, nemůžu to potom opravovat. To jsem zjistila asi před patnácti minutama a myslela jsem, že se pokáknu. Taková krásná holčička z toho mohla bejt, piplaná asi půl hodiny. Ale né. Já jsem to prostě musela uložit...
- Derin jako Pikachu. Na tohle jsem velice pyšná. Moje úplně první dílo.
- no, a takhle to dopadá, když kreslím na Sakuru xD. já tu holku prostě nemám ráda... ale ty vlasy jsou celkem fajn. ale nelíbí se mi to. :'( snad se to zlepší, nechci dělat takovýhle zjevy, když už jsem se dohrabala k instalaci toho programu.

♥ Chtěla bych začít psát zbrusu novou povídku... Když už sem se pustila do vymyšlení postavy, tak bych k komu ráda přidala i příběh. Snad to vyjde s časem a náladama a tak nějak vším. Držte palce. Znáte mě přece, ne...?

♥ Narazila jsem na hned DVĚ úplně úžasná anime, na kterým sem začala být závislá! ♥ ...a taky tři nový ňůňi, který si zabírám xD.
- Hakkenden Touhou Hakken Ibun
1. ňuňa - , , ,

- Karneval - yaaaay. prostě yaaaay anime. :3

2. ňůňa - ,

3. ňůňa - http://picpost.postjung.com/data/198/198565-5028e0ca79cb3.jpg,

a taky úchylku na novej pár! :3 :D
, ,

nejsou úplně úžasní? ♥ jsou, že jo?! ♥

No.

Já se s váma dneska už loučím, chci jít už spát... Dobrou noc, hezky se vyspěte. ♥ a ještě jednou se moc omlouvám za svoji dlouhou neaktivitu.