NESNÁŠÍM ALERGII!

20. dubna 2013 v 16:18 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary

Začala mi ta blbá alergie. A to pořádně...
Smrkám každou chviličku a abych toho neměla málo, ještě se mi k tomu přidalo bolení v krku a bolení hlavy... Jsem vyřízená... K tomu se taky přidal rodičák, který jsme měli ve čtvrtek.. Z chemie mi napálila trojku, za což jsem měla chuť napálit jí já zase pěstí... Z občanky mám 2/3 :'D kvůli tomu, že jsem nepřinesla referát - o kterým jsem samozřejmě nevěděla, protože ten den, co mi to měla říct, jsem chyběla. Její argument na to byl takovej, že jsem si to prej měla zjistit. Aha, tak já se jí každou hodinu budu ptát, jestli nemám mít náhodou referát? prostě naše Marta Masopustová .__.
Ve čtvrtek taky bylo krásně, že? U nás teda aspoň jo, takže jsem vytáhla paty a šla jsem na ledovou tříšť, kterou neměli... No, nakonec jsem skončila se sladkým kornoutem a višňovou zmrzlinou, která mi dvakrát moc nechutnala...

To bude asi všechno, co vám řeknu, možná, že ještě udělám FT challenge, ale potom půjdu udělat FW a do hajan. Přestane mi za chvíli působit prášek, tak abych to stihla.
Zatím~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | E-mail | Web | 20. dubna 2013 v 16:29 | Reagovat

Já jsem ráda, že žádné alergie nemám :D a z trojky si nic nedělej, já propadám z fyziky a mám to na hraně mezi čtyřkou a pětkou v matice :'D ... matka mě zabije, až to zjistí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama