INVISIBLE Dзɴɴy, MUHAHAHAHAH.

28. března 2013 v 15:29 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary
Ahoj dětičky.
Chystám se na pořádný článek už asi týden, ale jak vydíte, nic tu nepřibylo. Umm.
Stalo se toho kupodivu docela dost, když jsem tu nebyla. Hm, hm.
  • Budeme mít novou učitelku na MATIKU. Jsem mrtvá. Totálně. Byla jsem ráda, že jsem byla ráda, když jsme měli Kendíkovou a ředitelka jí vyhodí. Nesnáším naší ředitelku. Je úplně zabržděná a celá dementní... Takže nás v polovině roku čeká nová učitelka, která je snad ještě dementnější a zabržděnější než naše ředitelka. Bože, chraň mě...
  • V pátek byl školní ples. ...Teda vlastně ne školní ples, ale Sokolskej, protože naše úžasná ředitelka školní zakázala. Vidíte, jak je strašně inteligentní?! Prej protože deváťáci dělali minulý rok bordel a rušili noční klid, se to muselo zrušit. Jó, tůdle, to jí tak budu věřit. Co nadělat, Brychová z prvního stupně si to vzala na triko a nakonec to byl úžasnej ples. Hráli tam tadyto, tadyto, pak taky tohle ♥... Jedny z těch známých a celkem dobrých, jinak ten týpek dával fakt hrozný písničky... No, co nadělat, mně to bylo celkem jedno. Já stejně byla většinou před sálem ^^.
  • Taky jsem se stihla kouknout na novej animáč. Rebelka byla celkem zajímavá. Příběh byl sice celkem suchej, ale ty efekty byly moc pěkný. Zasmála jsem se, pobrečela jsem si. Vlastně jako u všech animáčů, které jsem viděla :D. Možná... Možná že malá výtka je v tom, že tam nebyl žádnej pěknej chlap. Ti tři princové byli strašní všichni a jinej kluk se tam neobjevil, takžé... Jsem se nezamilovala. Pf. No co, aspoň nemá Natsu-sama další konkurenci ^^.
No... A to je asi tak všechno, co jsem zažila... (Teda, bylo taky pár testů, který jsem zvorala, ale to není podstatné :D.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama