Březen 2013

R.I.P (na nějakou dobu... DOUFEJME!)

30. března 2013 v 21:33 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary

Shit. Myslela jsem si, že mi konec Fairy Tailu až tak moc vadit nebude, ale... Mně to totálně vadííí! T____T
Nó, takže... Denny si pobrečela, v duchu zaječela a může jít zase brečet dál.

Vždycky jsem si myslela, že mezi anime, u kterých si zabulím, patří jen Naruto, Ao no Exorcist a možná tak FMA (to jsem viděla nedávno... a ano, jsem strašně zahanbená, potrestaná, zdrcená, budu za to pikat do konce života, ale je to tak... když já to nikde nemohla najít online T___T to mě neomlouvá, jasný, jasný...) a ono to tak není.
S Fairy Tailem to vždycky bylo takové.. Jo a ne. Pokaždé jsem se začala dívat od začátku a pak skončila tak u 20. dílu...
A teď.. Tu bulím jak malá holka, protože to na nějakou dobu končí (blbá mangaaa!) a... JÁ NEMÁM DALŠÍ DŮVOD PROČ SE TĚŠIT NA KAŽDOU SOBOTU, SHIT!
Loučím se s váma pro dnešek, jsem psychicky na dně. Pff.
Dobrou noc. :)

Natsu Dragneel. My everything.

30. března 2013 v 17:40 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Galleryňůůůů:3zdroj: tumblr

Rihanna - Stay ft. Mikky Ekko

29. března 2013 v 14:48 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Youtube - music

Jó, poslední dobou my drug... ♥

Happy brithday,

28. března 2013 v 19:38 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary

Haruno Sakura!

http://25.media.tumblr.com/0477f1c8cdc23922b32c739c2ef7799c/tumblr_mkccl5PbNz1qjba4uo1_500.gif

Jó, nikdy jsem žádný anime postavě nepřála, a ještě, když se jedná o mou neoblíbenou postavu, ale někdy se začít musí, ne? No, tak já začítám teď.
U Sakury... Brrrr.


Vždycky jsem Sakuru nesnášela, protože mlátila Naruta a byla vždycky úplně nepoužitelná... Její Sasuke-kun každou minutu k lásce zrovna nepřidalo, takže asi tak...
Myslím, že i když teď Sakura patří mezi ty "lepší ninjy", jestli se to tak dá říct, pro mě to bude pořád ta růžovovlasá, nepoužitelná, ubulená a uječená holka, kterou nesnáším...(nechci nikoho jakkoliv urazit, je to pouze můj názor na její osobu a nikomu jeho názor neberu, okay? (y))
Anyway...

Všechno nejlepší, Velký čelo! ^^INVISIBLE Dзɴɴy, MUHAHAHAHAH.

28. března 2013 v 15:29 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary
Ahoj dětičky.
Chystám se na pořádný článek už asi týden, ale jak vydíte, nic tu nepřibylo. Umm.
Stalo se toho kupodivu docela dost, když jsem tu nebyla. Hm, hm.
  • Budeme mít novou učitelku na MATIKU. Jsem mrtvá. Totálně. Byla jsem ráda, že jsem byla ráda, když jsme měli Kendíkovou a ředitelka jí vyhodí. Nesnáším naší ředitelku. Je úplně zabržděná a celá dementní... Takže nás v polovině roku čeká nová učitelka, která je snad ještě dementnější a zabržděnější než naše ředitelka. Bože, chraň mě...
  • V pátek byl školní ples. ...Teda vlastně ne školní ples, ale Sokolskej, protože naše úžasná ředitelka školní zakázala. Vidíte, jak je strašně inteligentní?! Prej protože deváťáci dělali minulý rok bordel a rušili noční klid, se to muselo zrušit. Jó, tůdle, to jí tak budu věřit. Co nadělat, Brychová z prvního stupně si to vzala na triko a nakonec to byl úžasnej ples. Hráli tam tadyto, tadyto, pak taky tohle ♥... Jedny z těch známých a celkem dobrých, jinak ten týpek dával fakt hrozný písničky... No, co nadělat, mně to bylo celkem jedno. Já stejně byla většinou před sálem ^^.
  • Taky jsem se stihla kouknout na novej animáč. Rebelka byla celkem zajímavá. Příběh byl sice celkem suchej, ale ty efekty byly moc pěkný. Zasmála jsem se, pobrečela jsem si. Vlastně jako u všech animáčů, které jsem viděla :D. Možná... Možná že malá výtka je v tom, že tam nebyl žádnej pěknej chlap. Ti tři princové byli strašní všichni a jinej kluk se tam neobjevil, takžé... Jsem se nezamilovala. Pf. No co, aspoň nemá Natsu-sama další konkurenci ^^.
No... A to je asi tak všechno, co jsem zažila... (Teda, bylo taky pár testů, který jsem zvorala, ale to není podstatné :D.)

True...

15. března 2013 v 21:53 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Gallery
http://25.media.tumblr.com/381de14fa322f6a6cc49b81af2b0f82f/tumblr_mj4b77J3eM1rx6zy8o1_500.gif

Bi*ches /Naruto Shippuuden

14. března 2013 v 21:32 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Gallery


:'DDDDD Mrtvá. Co víc říct...

Rin & Kuro /Ao no Exorcist

14. března 2013 v 12:46 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Gallery

Chci taky tahkle umět kreslit... :(

Don't cry.. /Naruto

14. března 2013 v 12:28 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Gallery
Pamatuju si, jak jsem se málem složila s ním... Byla to dost smutný >.<


Wazzap?

14. března 2013 v 10:02 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary
Heeeeeeey.
Jsem v celku, zdravá, nepolámaná, pořád stejně jiná... Takže se vlastně nic za ten skoro měsíc, co jsem tady nebyla, nezměnilo.

Což je vlastně dobře, ne?

Mám teď prázdniny. Jsem moc ráda. Je to takovej úžasnej oddych od všeho.
Bohužel pořád není nějak nálada na blog...
Když jsem na počítači, tak si tak možná zahraju LoL nebo NT, jsem chvíli na FB a zase to vypínám, takže je to takový... Jo a ne.
Taky je v tom asi lenost, protože v poslední době nemám náladu dělat cokoliv jiného, než jen si sednout k televizi a kouknout se na film...
Slibuju, že se budu snažit, fakt že jo.

Typuju, že se to tady rozjede o prázdninách, protože my nikam za mořem nejedeme, bude vedro, hodně času a nuda... Ideální podmínky, abych tady byla, tak to snad klapne.
Není to tak, že bych další článek přidala až v červenci, nebo tak, to určitě ne, ale jen říkám, že se moje aktivita určitě zlepší.

Tumblr_mfqog6y8op1rmcz46o1_400_large
zlatíčko:3


Sluníčko

2. března 2013 v 22:58 | unidentified object named Dзɴɴy. |  Jednorázovky

YEAAAAAAAAH, TO ČUČÍTE, CO? CO?
Já vlastně taky.
Moje první jednorázovka, muhahahahahahhahahahahahhahahahahahhaha. image
Vůbec nevím, jak jsem se kurva dokopala k tomu, abych něco napsala, ale... Je to tady, a já můžu hrdě říct, že tuhle krátkou blbost jsem psala dvě a půl hodinyyyy.
Ale... Splnila to, co měla, tak jsem spokojená.
Je to zamilováná blbost úplně o ničem.
Budu ráda za všechny komenty. Moje psaní není nic moc, takže bych ráda trochu ohleduplnosti, ale kritiku uvítám určitě taky. Díky hoši. image
Tak, tady už to je. Dobrou chuť~

******"Ahoj Míšo," ozvalo se za Michaelem. Právě se vracel do třídy ze záchodů, když na něj někdo promluvil.
Michael se otočil a uviděl Tomáše.
"A-ahoj Tomáši," usmál se nervózně a dal si ruce za záda. Tohle není dobrý, pomyslel si. Tomáš mu úsměv obětoval, ale už to nebyl nervózní úsměv, nýbrž přátelský. Michael s Tomášem byli přátelé od narození, tak co se dalo taky čekat jiného.
"Co tady děláš? Je přece hodina," otázal se Michael.
"Já jsem byl za učitelem, však víš, le Bróďo, minulý týden jsem chyběl a on mě hned potřeboval vyzkoušet, jestli jsem se doučil," povzdechl si Tomáš, "a co ty?"
"No… Já byl na záchodě, teď mám češtinu, takže musím jít," vysvětloval rychle Michael, aby tu s ním nemusel být dlouho. Už se chystal odejít, ale Tomáš ho zastavil.
"Nechceš jít dneska do cukrárny? Po škole?" zeptal se a nahodil psí očka. Michael pouze zamrkal, moc to nechápal.
"Do cukrárny?"
"No, nebo někam jinam. Třeba do parku, můžeme vyvenčit Sinty s Edem, víš přece, jak se ti dva milujou," zasmál se Tomáš. Jo, to byla pravda. Jeho Sinty a Tomášův Ed byli oba vlčáci a láskou k sobě jenom oplývali, ale Tom s Michaelem je na příkaz rodičů museli držet od sebe, protože nikdo nechtěl, aby měli štěňátka. Tedy mimo těch dvou, ti po nich byli jako urvaní.
"Eh," vydal ze sebe pouze Michael. Uhnul hlavou do leva, aby se Tomášovi nemusel dívat do očí. To v poslední době bylo nad jeho síly. "Jo… Tak třeba do parku," usmál se opět nervózně Michael a pořád měl odvrácenou hlavu.
"Tak dobře, stavím se pro tebe okolo třetí, domluveno?" zeptal se Tomáš. Byl moc rád, že Míša souhlasil, protože mu přišlo, že se mu vyhýbá a to ho zaráželo. Vždycky byli kamarádi, tak proč se najednou Michael chová tak, jak se chová?
To byla otázka, na kterou Tomáš zatím neměl odpověď.
"Domluveno," řekl jenom Michael a už mazal do třídy.

Byl rád, že se tam vůbec doplahočil. Posledních pár týdnů bylo setkávání s Tomášem horší a horší.
Přestal úplně vnímat hodinu češtiny a zamyslel se.
Už to bude měsíc a devět dnů od doby, co si uvědomil, že miluje Tomáše. Ne, není gay, ale… Tomáš ho nějakým zvláštním způsobem přitahuje. Předtím si to nechtěl připustit, ale teď… Smířil se s tím. A smířil se taky s tím, že Tomáše nikdy nebude mít. Jak by taky mohl?

On, blonďatý kluk s modrýma očima jako má každý druhý, a být s Tomášem? Úplně úžasným, sexy, chytrým, oblíbeným, hnědovlasým klukem se zelenýma pronikavýma očima?
Haha, o tom si mohl nechat Michael jen zdát.
S Tomášem se znají už od narození a vždy byli nejlepší přátelé, ale Michael k němu nikdy necítil to, co teď. Byla to spíš… Taková sourozenecká láska, prostě bral vždy Tomáše jako člena rodiny, ne někoho, s kým by rád spal.
Nad tou myšlenkou se pozastavil a mírně zčervenal. No jo, on s ním chce spát! Sakra.
Zažili spolu tolik dobrého a špatného, že Michael nemá to srdce říct mu, co opravdu cítí. Nebo možná ano, jen se strašně moc bojí Tomášovi reakce. Není přece možné, aby mu city opětoval, takže spíš přemýšlel nad tím, jak by mu řekl, že už ho nechce nikdy vidět, nebo mu udělal něco jiného.

Školu nějak přetrpěl a doma se hned zavřel v pokoji. Neměl vůbec náladu s někým se bavit, natož když ví, že Tomášovi kývl na procházku se psy.
Povzdechl si.
Tohle určitě nedopadne dobře.
A taky že nedopadlo.
Teda aspoň pro Michaela momentální situace nevypadá moc dobře.


Tomáš ho vyzvedl, jak slíbil a společně se psy se vydali do odlehlého parku, kde bylo krásné místo na odpočinek a taky se tady mohli Sinty s Edem volně proběhnout. Cestou si povídali o všem možném, i když Michael byl trošku nervóznější. Ostatně, taky tu byl s Tomášem, který od něj šel sotva pár centimetrů, takže se občas dotkli jejich ramena.
Právě teď leželi vedle sebe pod stromem a koukali se na modrou oblohu, která byla úplně bez mráčků. Okolo nich pobíhali psy a oni si jen povídali.
Dokonalá idylka.
"Je to tu překrásný, že jo?" zeptal se najednou Tomáš po chvíli ticha, která mezi nimi nastala.
"Jo, to je. Mohl bych tu být pořád…" zasněně se usmál Michael. Nervozita z něj pomalu opadávala. Byl šťastný, že tu s Tomášem může být a bezstarostně si povídat. Jako za starých časů…
"Míšo?" odhodlal se zeptat Tomáš.
"Jo?" otočil na něj hlavu tázaný.
"Proč si se se mnou v poslední době přestal bavit?" zaútočil na Michaela. Prostě… Došla mu trpělivost. Chce to vědět, tak proč chodit kolem horké kaše?
Michael se zarazil. Nechtěl… Nechtěl mu odpovídat na tuhle větu. A už vůbec ne pravdou.
"Uh.. Víš.. Nebylo mi v poslední době zrovna hej, teda jako.. Nebylo mi nejlíp, měl jsem pořád bolesti hlavy a taky rýmu, takže jsem tě nechtěl nakazit, víš?" nervózně se usmál. Bože, co to plácám? Není přece úplně blbý! Pomyslel si Michael.
Tomáš se zamračil. "Děláš si ze mě akorát srandu, Michaeli?"
"To určitě není to, co jsem chtěl slyšet. A myslím, že ty víš, co chci slyšet."
Jo, právě že to vím, Tomáši! Zaúpěl v duchu. Ale to ti prostě říct nemůžu…
"Tomáši… Já-" začal Michael, ale byl umlčený Tomášovým naštvaným vyjeknutím.
"Ne, Michaeli. Prostě… Řekni mi pravdu. Opravdu. Ať je jakákoliv. Já to skousnu. Budu radši, když mi řekneš, že mě nenávidíš, nebo cokoliv jinýho, než abych tady poslouchal nějaký lži," řekl prostě. A myslel to smrtelně vážně. Prostě jen nechtěl, aby mu Míša lhal. To bylo to nejhorší, co mohl udělat.
Michael si povzdechl.
"Víš, Tome… Vždycky jsem tě měl rád jako svého staršího bráchu, který se za mě bije, dává mi přednášky o tom, jak se mám chovat, poučuje, ale taky bráchu, ke kterýmu jsem mohl jít s každým problémem, a on mě vyslechl… A já bych strašně moc chtěl, aby to bylo takhle napořád, ale… Nejde to, víš?" zahleděl se do Tomášových zelených očí a on mohl vidět slzy stékající po Michaelově tváři. Vyděsil se, ale neříkal nic. Tohle mu nikdy předtím neřekl, takže napjatě poslouchal.
"Před měsícem jsem tě začal brát jako něco jiného… A… Děsilo mě to, víš? Tak jsem prostě… Byl radši mimo tvou přítomnost, abych si to všechno srovnal v hlavě," mluvil dál Michael a pořád se díval do Tomášových očí. Byl rozhodnutý. Rozhodnutý Tomášovi všechno vysvětlit. Kašle na to, jaká bude jeho reakce. Kašle na to, jestli ho potom ztratí… Už to prostě déle nevydrží.
Rozplakal se ještě víc.
Tomáš byl absolutně mimo. Nechápal. Vůbec nechápal, kam Míša směřuje, ale věděl, že jestli chvíli bude ještě takhle brečet, neudrží se a Míša mu skončí v náručí a on ho uňuňá.
Dlouho bylo ticho. Bylo slyšet jen šumění listů, štěkání psů a občasný vzlyk z Michaelovy strany.
"Miluju tě, Tomáši," zašeptal potichu Michael. Začaly mu téct nové slzy, protože už si představoval, jak na něj Tomáš vyjede. Seřve ho, uteče a on ho už nikdy neuvidí…

"Míšo?" zeptal se opatrně Tomáš. "Myslíš to vážně? Žádný vtípky, nebo něco podobnýho?"
Michael se na něj pouze podíval. Nemohl mluvit. Teď je mluvení na Tomášovi. On svoje řekl.
"Víš, že jsi úplnej idiot?" optal Tomáš po chvíli. Michael jen popotáhl.
"Jsi fakt totální idiot, Míšo!" teď už se Tomáš smál. Míša nechápal. Vysmívá se mu tady? Rozbrečel se ještě víc.
"Ale ne, Míšo! Míšo, takhle jsem to nemyslel!" vyjekl Tomáš a přitáhl si Michaela do náruče. Začal ho hladit po vlasech a začal mu šeptat do ouška: "mám tě strašně moc rád, Mišáku. Nemůžu ti sice ještě říct, že tě miluju, na to si musíš počkat, ale můžu ti říct, že bez tebe nemůžu už být…"
Michaelovi se rozzářily oči. Co mu to tady Tomáš sakra vypráví?! "Myslíš to vážně, Tommy?" zeptal se nevinně Míša.
Tomáš se jenom usmál.
Tommy.

Tak mu říkal, když byli ještě malí.
"Mám tě strašně moc rád, sluníčko." Řekl Tomáš a políbil ho. Byl to takový dětský, nevinný polibek, ale vyjadřoval všechno, co si ještě nestihli říct. Plný lásky, něhy a štěstí.

Absolutely nothin!

1. března 2013 v 18:25 | unidentified object named Dзɴɴy. |  My diary
Now.. I feel like this...
In my head it is absolutely nothing and I think it will be the same all the time...

Jsem...pořád unavená, nehorázně otrávená cokoliv dělat a v téhle náladě se mám učit? Fu.
Přesně tak, Zayne, prdíme jim na to. .__.

Škola jde opravdu suprově. Píšu si jako nějakej největší ignorant dva taháky na příroďák, protože jsem nevěděla, jestli mi dá A nebo B, a ona vyrukuje s CÉČKEM! Are you fucking kidding me?!!! Viděli jste někdy NĚKOHO dávat oddělení C, když je to úplně normální třída, kde se vždycky dávaly jen ty dvě oddělení?! NE?! JÁ TAKY NE!
Oh shit, jsem tak strašně nakrklá, že to snad ani není možný.

...
...
...
...
...

Jsem fakt na všechno dost unavená, takže půjdu do hajan, dobře...? Já vím, já vím, je pátek, bla, bla, bla...
Třeba zítra něco napíšu, doufejme.
Dobrou, Harry. ♥