Natsu je zpátky!

15. prosince 2012 v 19:28 | Natsu~chan |  My diary
Ahojte.

Dlouho jsem tu nebyla, že?

Umm... Dobře, trochu dýl, uznávám. Zanedbávala jsem vás. Totálně. A moc mě to mrzí.


Poslední příspěvěk byl tak kolem 24. listopadu, že? To je v prčicich. Před chvíli jsem byla celá natěšená z toho, že se zas po roce pojedu koupat, a teď co? Mám se těšit, že budou Vánoce. No to sotva. Já nevím proč, ale začínám si proti nim vytvářet něco, kvůli čemu se na ně začínám čím dál tím míň těšit. Možná je to tím, že už prostě nejsem tak malá holčička, abych se těšila, co mi přinese 'Ježíšek'.

Jsem těď nemocná. A jsem z toho docela dost vynervovaná. Nerada bych, aby se mi nedávná obrna opět vrátila. To fakt ne.

V pondělí se odjíždí na lyžák. Hm. Neřikám, že bych ráda nejela, ale nemůžu, že. Táta mi řikal, že je to prý stašná zábava. A víte, že o ní ráda přijdu? Asi jo.

Zase si připadám odstrčenější. Doma u je to o mnohem lepší, teď je to pro změnu škola...

Připadám si jak nějaký pytomý pták, který přelétává z větve na větvi... (Do háje, co to je za přirovnání?) (No, každopádně...)

My ve třídě nemáme dobré vztahy, - což jsem tu už možná i zmiňovala - takže je to takové složitější...
Kluci jsou spolu a holky maj takové dvě skupinky... A já lítám z jedné do druhé. Neni mi to přijemné, ale... Je to prostě nutný, když chci, aby mě měl někdo rád, ne? Někdy si řikám, jestli toho od nich nechci moc.

No, zkráceně, jsem zase sama. Forever alone, že? rozumíme si spolu. I když je to vlastně divný, když je to forever alone, ne...?
Umm, to je jedno.

Co máte pro přátelé, rodinu, příbuzné a další kategorie za dárky?

Já jsem teď na mizině. Dávala jsem si 15 set na mobil, takže jsem byla ráda, že jsem z toho sesmolila nějaký dárky ještě pro rodinu. No, co nadělám.
S kamarádama si dárky letos nedávám, takže to mám já aspoň z krku.A abych se přiznala, mám pořád nutkání sednout ke kompu a napsat si povídku. Jen tak. Pro zábavu. Pro vlastní potěšení z toho, že jsem se k tomu nakonec dokopala.
Jenže problém je v tom, že nemám nápad. Před pár měsícema jsem jich měla tolik, že to snad ani nebylo možný (to jsem sem vlastně dávala tu povídku, že? no, to bylo ono! ...a pak to odešlo. shit.) a teď jak kdyby do mě někdo majznul a prostě nic.
Ať se snažím, jak chci, prostě mi tam nic nevyleze. (v hlavě, na papíře, v kompu...)

Doufám, že se to zlepší, páč bych si chtěla udělat radost...Co děláte? Já teď právě píšu tenhle dlooooouhej článek úplně o ničem a ležím v posteli.

Z tý bílý barvy mě bolí oči, takže to pro dnešek balím a půjdu dokoukat PzK. kapitáááán Jack Sparroooooooow!

Doufám, že se máte dobře, jste na mě naštvaní, že jsem tu nebyla - na co máte právo - a samozřejmě užíváte bílé nadílky, která se u nás kupodivu ještě pořád drží.


Mám vás moc ráda a slibuju, že jsem dám další animčo. Papa~! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | E-mail | Web | 16. prosince 2012 v 18:32 | Reagovat

Awwww, Natsu je zpět! *skáče radostí* Ty vztahy jsou skoro na každé základce stejné, na střední se to ale celkem často zlepší, a pak zhorší.. prý. Já si se svou třídou taky dvakrát nerozumím, ale bavím se s lidmi ve vedlejší třídě a jsem spokojená.
Já kupuji k vánocům furt jen levnou kosmetiku z DMK xD, pro mámu něco proti vráskám a otci sprchové gely, či něco na holení.. just simple 8-)

2 Natsu~chan Natsu~chan | Web | 17. prosince 2012 v 12:50 | Reagovat

Ty jsi fakt něco, holka. ^^
Ale né, jsem ráda, že jsi ráda, že jsem tady... Zase. (Co to bylo za větu? xD)

Jojo, když se nad tím tak zamyslíš, kupuješ rodičům vždycky to samé a hlavně to kupuje každý druhý, takže jak řikáš, "just simple". :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama