Kuroshitsuji - recenze

17. prosince 2012 v 14:49 | LaNatsuki ^^ |  Anime
Anglický název: Black butler
Žánry: démoni, akce, fantasy, nadpřirozené
Počet epizod: 24 - 24min. (+ další řada)
Stav: DOKONČENO
Příběh

Mnoha lidem už určitě bylo nějak ublíženo, byli poníženi a tak je napadala spousta možností, jak se pomstít. Přesně tak to má naše hlavní postava v anime Kuroshitsuji.
Baron jménem Ciel Phantomhive, který plní roli královnina Hlídacího psa stejně jako jeho rodina. A tady pramení důvod jeho cestou za pomstou. V den jeho narozenin bylo jeho sídlo spolu s jeho rodiči podpáleno. On jako jediný přežil, ale byl unesen a následně zostuzen. Ze zoufalství a touhy se pomstít uzavřel kontrakt s démonem jménem Sebastian Michaelis, který od té doby slouží jako komorník.
V kontraktu stojí, že Sebastian zůstane po boku Ciela do té doby, než se pomstí. Výměnou za to mu Ciel nabídl svou duši. Postupem času se Ciel dozvídá, kdo vše se podílel na vraždě jeho rodičů a začíná cesta za pomstou. Na své cestě potkává několik magických a démonických postav, které mu buď ztrpčují život a nebo mu nakonec pomáhají při cestě za jeho cílem. Zajímá vás koho to potká?
Jak to to vše dopadne?
Zůstane Sebastian celou dobu loajální?
To vše se můžete dozvědět přímo při sledování anime Kuroshitsuji.
Můj názor
Abych pravdu řekla, sama jsem se dlouho přemlouvala, abych se na to anime podívala.
Ciel mi připadal jako totální rozmazlený fracek a Sebastian prostě jen nadpřirozený muž, který zvládá úplně - a to doslova - všechno.Plus ještě ta červená dámička, která mi lezla na nervy, jen co jsem ji uviděla.
Nakonec jsem se teda přemluvila a podívala se.
No, konečný názor je takový - líbilo se mi to, ale unešená z toho nejsem. Možná, že se na to zase někdy podívám, ale to je tak celé.
Doporučuji z důvodu, že je to opravdu anime, u kterého si poslintáte nad roztomilostí Ciela a sexy Sebastianem.
Děj je asi už trošku zapletenější, ale určitě se to dá.
AMV
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama