Když nastane změna - díl 3.

22. prosince 2012 v 22:36 | LaNatsuki ^^ |  Když nastane změna
Taaak, třetí díl je na světě! :)
Itadakimasuuuu~!

Z NARUTOVA POHLEDU

Děláte si srandu, že jo? ŽEJO?! Prosím, řekněte mi, že mě tady Sasuke nelíbá! Panikařím v duchu. Zapřu se dlaněmi o Sasukeho hruď a snažím se mu vykroutit, ale nejde to. Drží pevně.
Po pár sekundách se konečně odtáhl, ale ruce mi držet nepřestal. Pomalu si položí hlavu na moje rameno a šeptá mi do ucha: "Naruto, miluju tě. Dva roky. Víš, co to pro mě bylo?!" zeptá se mě.
Vydechnu. Dva roky?! KECY! Ječím v duchu. "S-Sasuke. Pusť," pořád se snažím vykroutit se mu. A pořád to nejde!
"Nepustím tě, Naruto. Už ne. Promiň, ale já už bez tebe nemůžu být…" vydechne. Zní tak... smutně. Panebože, řeknu si v duchu.
"Sasuke. Někdo může přijít, sakra! Pusť mě!" zvýším hlas. Tohle už mě nebaví. Vždyť nás tu může kdokoliv vidět! Ale nevypadá to, že by to se Sasukem nějak hnulo. Povzdechnu si, "fajn. Slibuju, že si o tom promluvíme, ale prosím tě, pusť mě a pojď pryč! Táta musel odjet kvůli práci a máma jela s ním, tak si v klidu promluvíme u nás doma," snažím se smlouvat. Ha! Tohle zabralo. Pustil mě a rozešel se ke dveřím. Následoval jsem ho.

Cesta k nám domů nebyla nic moc. Panovala mezi námi strašná atmosféra.


Konečně jsme se dostali ke mně domů. Vytáhl jsem klíče a odemkl dveře. Zuli jsme si boty, "půjdeme do obýváku?" zeptal jsem se. Sasuke jen přikývl. Vešli jsme do obýváku a já si sedl do křesla. On si vybral pohovku.

Chvíli bylo ticho, než si Sasuke dal hlavu do dlaní a spustil, "Naruto… Já… Miluju tě. Strašně moc. Já vím, že je to strašně moc rychlé a ty si o mě myslíš kdo ví co, ale já ti říkám pravdu. Už dva roky to v sobě dusím." Na chvíli se odmlčel a potom dál pokračoval: "Dneska v tom kině… Jak jsi mi řekl, že mě máš strašně rád. Byl to vrchol a pohár přetekl. Víš, jak to pro mě znělo hezky? Ty sis asi myslel, že je to sranda, ale pro mě to bylo něco strašně pěknýho. Můj milovanej Naruto mi řekl, že mě má strašně moc rád," uchechtl se, "asi jsem moc naivní, ale… Myslíš, že by si mě mohl mít rád? Aspoň trochu…" podíval se na mě s prosbou v očích.

Rozbrečel jsem se. Tohle na mě bylo moc. Stoupl jsem si a přešel k němu. Bez řečí jsem si sedl na jeho nohy čelem k němu a silně ho objal.
"Blbče," zašeptal jsem mu do ucha, vypadal dost překvapeně.
"Víš… Zrovna včera večer jsem přemýšlel, co pro mě znamenáš. A víš, na co jsem přišel?" zeptal jsem se ho. Jen zavrtěl hlavou. "Já… Miluju tě. Nemůžu ti sice vynahradit ty dva roky, co jsi do mě byl zamilovaný a já to přehlížel, ale můžu ti slíbit, že si to všechno vynahradíme. Co ty na to, Sasuke?" odlepil jsem se od něho a podíval se mu do očí. Byly tak štastné!
"Naruto… Miluju tě a počítám s tvým slibem," řekl a políbil mě.
Pousmál jsem se. Opravdu ho miluju.
"Takže ty jsi říkal, že ti rodiče někam odjeli, jo? Co toho využít, hmm?" Zavrněl mi do ucha.
Zčervenal jsem, "ale Sasuke. Jsme spolu teprve pár minut a ty už myslíš na tamto?" překvapeně jsem se na něj podíval.
"Jsi ještě krásnější, když se červenáš, zlato," řekl mi. Nabral jsem ještě červenější barvu, jestli to tedy bylo možné.
"Děkuju," zašeptal jsem potichu. Sasuke to nijak nekomentoval, jen se zasmál a potom mě vzal do náruče. "Tak, veď mě do svého království, chlapče," řekl a zase se zasmál.
"Miluju tvůj smích, Sasuke," zasnil jsem se, a ani si neuvědomil, že jsem to řekl nahlas. Sasuke se na mě jenom podíval a políbil mě. Vzdychl jsem mu do úst. Umí tak dobře líbat, sakra! Rozplýval jsem se v duchu. "J-Já to tak nemyslel, t-to," koktal jsem a nemohl se vzpamatovat.
"Naruto, klid. Mně to lichotí, takže v pohodě, ano? Miluju tě," řekl mi znovu a usmál se.
"Já tebe taky, Sasuke," usmál jsem se a poprvé naše rty spojil já.

Uvědomil jsem si, jak moc ho miluju. Ah Bože, připadám si jak nějaká puberťačka, nadávám v duchu.
Došli jsme do mého pokoje a pak si už jen pamatuju, jak nás Sasuke ukládal do postele a přál mi dobrou noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | E-mail | Web | 22. prosince 2012 v 23:27 | Reagovat

Lidi, Akinka se culí! Akinka se červená! Konec světa se blíží .. xD! Plánuješ ještě další díly, že ano? Jo, jasně že jo, neboť jinak bys pocítila Akiin hněv *výhružně zvedá pěst*. Aww.. Sasuke je takovej nadrženec, ne, dělám si srandu :D je to hrozně roztomilý slaďák a Akina slaďáky ráda >:3

2 Natsu~chan Natsu~chan | Web | 23. prosince 2012 v 10:07 | Reagovat

[1]: A Natsu chce Akinu viděěět! To musí být strašně roztomilý, když se culíš... a červenáš? o____O
A další díly plánuju, tohle je teprv... Rozjezd, dalo by se říct. :)

A btw... Já z toho takovej slaďák udělat nechtěla, když... Oni mě k tomu přinutili! *ukazuje na Sasana s Narutem*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama