Když nastane změna - díl 2.

22. prosince 2012 v 20:55 | LaNatsuki ^^ |  Když nastane změna
Tak, teď jsem dopsala druhý díl. Máte ho tady. Dobrou chuť.
A připomínám - komentáře či hvězdičky, moc děkuju. ♥

ZE SASUKEHO POHLEDU
Čekal jsem před kinem na Naruta, který určitě zase přijde půl hodiny pozdě.
Jsem rád, že jsem ho vytáhl někam "ven". Dlouho jsme se spolu už nepobavili, tak jsem doufal, že mi kladně odpoví a já ho zase uvidím. Ah, a abych připomněl jednu důležitou věc - miluju Naruta. Už jsou to dva roky, co jsem si to přiznal a od té doby nejsem schopný mu to říct. Asi už podvědomě tuším, že by to pro mě nedopadlo nejlépe.
Né snad, že by mi Naruto něco udělal, to proboha ne. Takový sluníčko jako je on by neublížilo ani mouše, ale spíš se bojím toho, že by se se mnou přestal bavit. A to by pro mě bylo fakt hrozné. Jsem strašně rád, jen když ho vidím se třeba usmát… Jo, ten jeho úsměv… zamyslel jsem se. Jelikož jsem o rok výš než Naruto, nevídám ho tak často, jak bych si představoval, proto pro mě je příležitost jít s ním do kina úplně úžasná.

Podívám se okolo sebe a uvidím, jak v dálce letí Naruto. Vypadá překrásně. Jako vždycky.
Konečně doletí ke mně a hned spustí, "ahoj Sasuke! Kámo, promiň, totálně jsem zapomněl, kolik je hodin," začal se smát. "Doufám, že to ještě nezačalo!" asi si to právě uvědomil, protože udělal strašně směšnou grimasu.
"Ale ne, neboj, nezačalo. Máš ještě tak 15 minut, takže se v klidu vydýchej, ať na tebe vevnitř nezíraj jako na zjevení," zasmál jsem se. On jen nafouknul tváře a vydal se směrem ke vstupu do sálu.
Našli jsme svoje sedačky - k mému potěšení dvojsedačky - a posadili se. Bylo ještě docela dost času, než film začne, tak jsem navázal konverzaci.

"Tak Naruto, co mi povíš pěknýho?"
"No, nevím co je u tebe pěkné," zasmál se. Miluju jeho smích.
"Já ti nevím. Třeba to, jak mě máš strašně moc rád?" vyplázl jsem na něj jazyk. Rozhodl jsem se. Dneska mu to řeknu. Už mě to totiž přestalo bavit, a on vypadá tak krásně…
Naruto na mě překvapeně civěl, a pak mu asi došlo, že to myslím "ze srandy", tak se usmál a řekl, "ale Sasuke, ty přece víš, jak straaašně moc tě mám rád!" a udělal tak roztomilý obličej, že kdybychom nebyli v kině, už je bez oblečení.
Usmál jsem se a ohnul se k jeho uchu, do kterého jsem zašeptal: "to je dobře, protože já tě mám taky strašně rád." A zase jsem se odtáhl, protože začal konečně náš film.

Film byl docela dobrý.
Občas jsem se podíval, jak je na tom Naruto a vypadalo to, že jsem ho dost vykolejil tím, co jsem řekl. Usmál jsem se.
To přesně jsem chtěl.


Po tom, co film skončil, Naruto se omluvil s tím, ať minutku počkám, že si skočí jen na záchod.
Pokýval jsem hlavou, chvíli jsem počkal a potom se rozešel směr záchody.
Když jsem otevřel dveře, viděl jsem, jak Naruto stojí u umyvadla a oplachuje si obličej. Páni, vypadal fakt mimo. Asi jsem ho opravdu překvapil.
Přišel jsem k němu zezadu a obtočil si ruce kolem jeho boků. Vyjekl a rychle otočil hlavu ke mně.
"Naruto…" vzdychl jsem. Už to fakt nevydržím.
"S-Sasuke!" vydechl. "To jsi ty, proboha! Víš, jak jsi mě vyděsil? A co to sakra dě-" začal mi nadávat, ale já jsem ho přerušil, "Naruto, promiň, ale já už to opravdu víc v sobě držet nemůžu," a políbil jsem ho.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Mitsuko Aki Mitsuko | E-mail | Web | 22. prosince 2012 v 23:20 | Reagovat

Awwwwwwww.... to je tak šíleně sladké! *roztéká se*
Sasuke, ty víš jak to rozbalit, že? *nastavuje ruku na placák*
A co udělá sladký, roztomilý, rajcovní blonďáček? .... ehm... ne, Sasuke, jasně že ho nechci... ne, polož ten kyj, Sasuke,.. já ti ho nechci přebrat... Sas-uáá...!

2 Natsu~chan Natsu~chan | Web | 23. prosince 2012 v 10:04 | Reagovat

[1]: :)
*placáááák*
:D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama