Tired >//>

6. října 2012 v 20:24 | LaNatsuki^^ |  My diary
Jak se dneska máte? Já jsem měla úplně nehorázně únavný den.

Ráno jsem byla nucena vstávat v osm hodin, protože jsme šli na Házenou (bráška hraje ^_^), po Házené hned domů na oběd, chvíle klidu a pak jsme opět všichni jeli na oslavu bratrancové dceři, které byl rok.

Hned po přijetí jsem se dozvěděla, že budu taková provizorní chůva, které bude hlídat jak oslavenkyni (Klaudie, 1rok), tak i sestřenčinu dceru (Nikola, 3 roky).


Neříkám, že nemám ráda děti, jsou k uňuňání, ale pokuď jste sami na dvě malé holčičky, které už obě umí běhat, bohužel maličko nestíháte. A ještě k tomu, když Nikola žárlí na Klaudii, kterou nezajímá nic jiného kromě mých naušnic.
Takže to probýhalo takto - Já jsem seděla na koberci, Klaudii jsem měla v náručí a ta mi tahala naušnici, Nikola byla vedle mě a pořád do mě hustila něco o Dvojtovi (Vojta, spolužák ze školky), kterého má strašně moc ráda, a jak je naštvaná, že jí tatínek zakázal dávat si s ním pusinky (xD).
Takže to shrňme. Mám ráda děti, ale pokuď jde o hlídání, preferuji jen jedno. :D

Ale abych nevypadala zas až nějak moc neochotná a otrávená, musím říct, že jsem se nasmála, byla to bombastická oslava. Záhul, ale stál za to! :)
-
Taky u vás dneska byl takový pařák? Já jse myslela, že se na tý Házený rozteču... >//>

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama